Diyetisyen Yusuf Öztürk

Online Danışmanlık ile Dünya’nın farklı şehirlerinden 100’lerce kişiye ulaştık.

%100 Burslu ve okul birincisi olarak 2010 yılında T.C. İstanbul Bilim Üniversitesi’nde başladığım Diyetisyenlik yolculuğumda; henüz okulun ilk yılında özel bir klinikte menü planı, yemek tarifleri vb. konularda kendimi geliştirdim. Beslenme ve diyetetik eğitimim sürecinde birçok konferans, sempozyum, kongre vb etkinliklere katıldım. Edindiğim bu bilgilerle mesleğimi yakından tanıma fırsatı buldum.
Şimdi online diyetisyen danışmanlığı, bireysel ve kurumsal danışmanlık yapıyorum.
Yeditepe Üniversitesi’nde Master eğitimime devam ediyorum.

Sertifikalar

Meslekî Kariyerim

Üniversite eğitimim sürecinde birçok konferans, sempozyum, kongre vb etkinliklere katıldım. Stajlarımı Group Florence Nightingale Hastanelerinde, Obezite ve Zayıflama Polikliniği; Mutfak, Menü Planlama; Ana, Çocuk Beslenmesi; Kurum Beslenmesi; Yoğun Bakım Ünitesi (Enteral – Parenteral Beslenme) alanlarında tamamladım. Mezun olduktan sonra özel kliniklerde, spor merkezlerinde çalıştım. Şimdi bireysel, kurumsal danışmanlık, sporcu diyetisyeni ve online diyetisyen olarak çalışıyorum.

Online Diyet Nedir?

Online Diyet: İnternet aracılığıyla Diyetisyen hizmeti almanızı sağlar. Bu sistem ile zaman kazanır, diyetisyeninize hızlıca ulaşabilirsiniz. Online diyete başlamadan önce bir bilgi formu doldurup kan tahlili sonuçlarınızı gönderirsiniz. Ardından tamamen size özel hazırlanan diyet programınız e-posta ile gönderilir. Diyetinizde öğünler farklı seçeneklerden oluştuğu için hiç sıkılmazsınız. Online kontroller ile de hedefinize diyetisyen eşliğinde ulaşırsınız.

Salt Diyetisyenliği kabul etmeyen Diyetisyen Yusuf Öztürk, danışanlarına  “Sağlıklı Beslenme ve Yaşam” temalı mutlu ve eğlenceli bir hayatın anahtarını veriyor.