fbpx
 
Leaf_Object

Diyetisyen Yusuf Öztürk

%100 Burslu ve okul birincisi olarak 2010 yılında T.C. İstanbul Bilim Üniversitesi’nde başladığım Diyetisyenlik yolculuğumda; henüz okulun ilk yılında özel bir klinikte menü planı, yemek tarifleri vb. konularda kendimi geliştirdim.
Beslenme ve diyetetik eğitimim sürecinde ve sonrasında birçok konferans, sempozyum ve kongrelere katıldım. Edindiğim bilgilerle mesleğimi yakından tanıma fırsatı buldum.
Group Florence Nightingale Hastanelerinde, Obezite ve Zayıflama Polikliniği; Mutfak, Menü Planlama; Ana, Çocuk Beslenmesi; Kurum Beslenmesi; Yoğun Bakım Ünitesi (Enteral – Parenteral Beslenme) alanlarında stajlarımı tamamladım.
Mezun olduktan sonra özel kliniklerde, spor merkezlerinde çalıştım. 2015 yılından bugüne online diyet hizmeti vermeye devam ediyorum. Online diyet ile Dünya’nın farklı şehirlerinden yüzlerce danışanım dengeli ve sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirdi. 2017 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptım.
Nisan 2018’de İstanbul Maltepe Ritim İstanbul’da Diyetisyen Yusuf Öztürk – Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’ni kurdum. Bugün; yüz yüze danışmanlık, kurumsal danışmanlık ve online diyetisyen olarak çalışıyorum.

 
kiraz

Leaf_Object

Sertifikalar

“Katıldığımız kongre/sempozyum/etkinliklerin sertifikaları
Yazmaya Başla...
WhatsApp hattına mesaj yaz
Merhaba, hoş geldin...

WhatsApp'tan bize ulaş, sorunu yazabilirsin.