Leaf_Object

Diyetisyen Yusuf Öztürk

%100 Burslu ve okul birincisi olarak 2010 yılında T.C. İstanbul Bilim Üniversitesi’nde başladığı Diyetisyenlik yolculuğunda; henüz okulun ilk yılında özel bir klinikte menü planı, yemek tarifleri vb. konularda kendini geliştirdi.
Beslenme ve diyetetik eğitimi sürecinde ve sonrasında birçok konferans, sempozyum ve kongrelere katıldı. Edindiği bilgilerle mesleği yakından tanıma fırsatı buldu.
Group Florence Nightingale Hastanelerinde, Obezite ve Zayıflama Polikliniği; Mutfak, Menü Planlama; Ana, Çocuk Beslenmesi; Kurum Beslenmesi; Yoğun Bakım Ünitesi (Enteral – Parenteral Beslenme) alanlarında stajlarını tamamladı.
Mezun olduktan sonra özel kliniklerde, spor merkezlerinde çalıştı. 2015 yılından bugüne online diyet hizmeti vermeye devam ediyor. Online diyet ile Dünya’nın farklı şehirlerinden yüzlerce danışanı dengeli ve sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirdi. 2017 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı.
Nisan 2018’de İstanbul'da Diyetisyen Yusuf Öztürk – Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’ni kurdu. Bugün; yalnızca online diyet ve danışmanlık ile Dünya'yı hafifletmeye devam ediyor.

 
kiraz

Leaf_Object

Sertifikalar

“Katıldığımız kongre/sempozyum/etkinliklerin sertifikaları