Leaf_Object

Diyetisyen Yusuf Öztürk

%100 Burslu ve okul birincisi olarak 2010 yılında T.C. İstanbul Bilim Üniversitesi’nde başladığı Diyetisyenlik yolculuğunda; henüz okulun ilk yılında özel bir klinikte menü planı, yemek tarifleri vb. konularda kendini geliştirdi.
Beslenme ve diyetetik eğitimi sürecinde ve sonrasında birçok konferans, sempozyum ve kongrelere katıldın. Edindiğim bilgilerle mesleği yakından tanıma fırsatı buldu.
Group Florence Nightingale Hastanelerinde, Obezite ve Zayıflama Polikliniği; Mutfak, Menü Planlama; Ana, Çocuk Beslenmesi; Kurum Beslenmesi; Yoğun Bakım Ünitesi (Enteral – Parenteral Beslenme) alanlarında stajlarımı tamamladı.
Mezun olduktan sonra özel kliniklerde, spor merkezlerinde çalıştın. 2015 yılından bugüne online diyet hizmeti vermeye devam ediyor. Online diyet ile Dünya’nın farklı şehirlerinden yüzlerce danışanı dengeli ve sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirdi. 2017 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı.
Nisan 2018’de İstanbul'da Diyetisyen Yusuf Öztürk – Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’ni kurdu. Bugün; online diyet ve danışmanlık hizmeti ve özel olarak yüz yüze danışmanlık veriyor.

 
kiraz

Leaf_Object

Sertifikalar

“Katıldığımız kongre/sempozyum/etkinliklerin sertifikaları
Yazmaya Başla...
WhatsApp hattına mesaj yaz
Merhaba, hoş geldin...

WhatsApp'tan bize ulaş, sorunu yazabilirsin.