Leaf_Object

Danışan Yorumları

Sizden gelen mesajlar
 
 

Ertan D.

Serbest Meslek


Yusuf hocam sayesinde 3 ayda 96 kilodan 85 kiloya indim. Bunu yaparken hocamın program çeşitliliği çok iyiydi. Danışanını iyi analiz edip sıkılmadan ve aç kalmadan bu işin kolay bir şekilde yapılabileceğini gösterdi bana. Tekrar teşekkürler hocam.

Ömer H.

Otomotiv Sektörü


Çok ilgili biridir kendisi. Çok alternatifler sunuyor tek liste ile devam etmedik 5 liste verdi. Çok çeşitliydi. 15 günde daha önce veremediğim kiloyu Yusuf Bey sayesinde verdim.

Evrim N.

Avukat


Çok güzel ilgilendi benimle ve güzel tavsiyelerde bulundu. Teşekkür ederim :) İlk defa bir diyetisyene gittim ve çok memnun kaldım.

Perihan S.

Emlakçı


Kendime olan güvenimi ilk olarak fazla kilolarımı vermemle sağlayan Yusuf Bey. Tüm dualarım sizinle ...

Ayşegül Ç.

Muhasebe


Bugün Yusuf bey ile ilk tanışmamız ve olağanüstü pozitif bir enerjisi var, bunu demeliyim ve en önemlisi danışan hastasının yaşam şekline göre bir liste hazırlıyor ki bu gerçekten çok önemli. Bu konuda kesinlikle harika, kesinlikle tavsiye ediyorum. Gidip tanışmalısınız Yusuf Bey ile.

Gülnur B.

Reklamcı


Diyetisyen Yusuf Öztürk bana tekrar sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırdığı için çok mutluyum. Doğru ve düzenli beslenerek, aç kalmadan ve hatta fazlasıyla yemek yiyip kilo vermeme yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Gözde Ç.

Endüstri Müh.


Yusuf Bey ilgili, güleryüzlü, işinde çok başarılı.Beslenme programını kişisel alışkanlıklar ve zevklere göre hazırladığı için sıkılmadan ve aç kalmadan, rahat sağlıklı şekilde kilo veriyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. ☺

Sultan T.

Perakende Sektörü


İyiki tanımışım sizi sağlıklı kilo vermeyi ve sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı edindim nerdeyse 100 kilolardan 70leri gördüm Yusuf Bey sayesinde.. Biz türk insanlarının ilk başta gözümüz doysun isteriz verdiği listeler hem göz doyuruyo hemde aç kalmadan zayıflıyosunuz. Sizde fit ve sağlıklı gözükmek isterseniz tabiki Yusuf Öztürk demelisiniz.

Büşra K.

Çevre Müh.


Bu kadar iyimser motive edici bir diyetisyen ile ilk defa karşılaştım. Açıklamaları, motive edişi mükemmel. Sayesinde kilo hedefime ulaştım. İyi ki Yusuf Bey ile tanışmışım.

Hediye G.

Mali Müşavir


Motivasyon edici konuşmalarda bulunuyor. Verdiği programlar bana özeldi, hiç zorlanmadan uyguladım, bundan dolayı sonuca rahat ulaştım. Sevdiğim sevmediğim şeyleri ayrıntılı bir şekilde sordu. Tavsiye ederim.

Melis İ.

Ankara


En güzeli, en önemlisi, en rahatı aç kalmadan, sinirlenmeden, yiyerek, mutlu şekilde kilo verdim.

Mine E.

Balıkesir


Yusuf Bey, sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Yine sorularımı hiç geçiştirmeden, çok tatmin edici, kısa zamanda cevapladınız.

Nuran T.

Mardin


Ooo film keyfim bile düşünülmüş: patlamış mısır. Böyle diyete can kurban. Teşekkürler Yusuf Bey.

Harun B.

Almanya


Ben Yusuf Bey ile -40 kilo verdim. Kendisi hep benimle ilgilendi, beni motive etti. Nazikliği ile size çok pozitif şekilde doğruları anlatıyor. Yazdığı listeler doyurucu. Hiç aç kaldığımı hatırlamıyorum. En önemlisi bana sağlıklı ve dengeli beslenmeyi alıştırdı.

Zübeyde C

İstanbul


Çok teşekkür ederim size. 1 senedir kendi kendime uğraşıyordum. Ama bırakın kilo vermeyi, üstüne kilo almıştım. Doğru bildiğim yanlışları fark ettim bu sayede.

Sıla K.

Ankara


Online diyet uygulamasını herkese tavsiye ederim. Online diyet sayesinde özel kliniklere sıra beklemek zorunda kalmıyorum.

Tuğba C.

Rize


İlk defa bir diyeti bu kadar severek yapıyorum. Bu nedenle online diyete devam etmek istiyorum.

Eda A.

Kazakistan


Hâlâ inanamıyorum. Nasıl bu kadar tok kalarak zayıfladım. Çook çok teşekkür ederim.

Elif N.

Kastamonu


Diyetimin çok seçenekli olması ve sık değişmesi sıkılmadan daha iyi yapmamı sağlıyor. Teşekkür ederim 😊  

Kübra K.

Ankara


İlginiz, alakanız, listeniz, önerileriniz gerçekten çok iyi. Diyette değil gibiyim.